Harçlığın dijital adı.

Manibux Uygulamasını İndir

Manibux Kartını Satın Al

Ailelerin akıllı para yönetimine açılan dijital kapısı.

Manibux, gençlere ve çocuklara erken yaştan itibaren finansal bilinç kazandıran, yeni nesil harçlık sistemi…

Finansal Eğitim Aracı

Edu-Fintech alanının Türkiye’deki öncüsü Manibux, ailelerin erken yaştan başlayarak çocuklarına finansal okuryazarlık eğitimi vermelerine aracı oluyor.

Harçlık Uygulaması

Ebeveynler, Manibux mobil uygulaması ile çocuklarına 7/24 anında ve güvenli harçlık yolluyor, gerçek zamanlı bildirim ile takip ve kontrolün rahatlığını yaşıyor.

Güvenli Para Kartı

Çocuklar Manibux ile kendi paralarını yönetiyor, ön ödemeli Manibux kartlarını banka ve kredi kartı geçen tüm Visa üye iş yerlerinde ve internette güvenle kullanmanın mutluluğunu yaşıyor.

Çocuklar ailelerinin kontrolünde gerçek hayat dersleriyle finansal sorumluluğu öğreniyor

Manibux, çocuklara ve gençlere kendi paralarını yönetme becerisini ve sorumluluğunu kazandırırken, ailelere kolaylık, güven, kontrol ve ihtiyaç duyacakları araçları sunuyor.

Ailelerin “Ben yanında olmadığımda çocuğum parasız kalır mı?” ya da “Acaba parasını ne için harcıyor?” endişelerini ortadan kaldırıyor. Çocuklarına erken yaştan paranın değerini, doğru kullanımını, birikimin önemini ve yardımlaşmayı uygulamalı olarak öğretmeleri için aracı oluyor.

Çocuklar da kendi parasını yönetme becerisini eğlenceli ve uygulamalı olarak kazanırken, karar verme, sorumluluk alma becerilerini geliştiriyor, kendi kartına sahip olmanın verdiği özgüveni yaşıyor.

Manibux’la kontrollü finansal özgürlük.

 

Gençler arasında trend Manibux’lı olmak

Manibux’la kendi paralarını yöneten gençler yere daha sağlam adımlar ile basıyorlar. Hayalleri için hedef koyup para biriktiriyor, kendi kartlarına sahip olmanın verdiği özgüveni yaşıyorlar. Dilediklerinde güvenle ve özgürce harcama yapıp finansal hayatlarında söz hakkına sahip olmanın keyfini hissediyorlar.

Hayatta başarılı gençler için eğlenceli, güvenli ve cool finans yönetimi Manibux’ta

Çocuklar için eğlenceli finansal eğitim

Manibux ile çocuklar eğlenerek bütçe yönetimini öğreniyor, kendi ayakları üzerinde duran bireyler olarak yetişiyorlar. Erken yaştan itibaren kendi parasını yönetme becerisini uygulamalı olarak kazanırken, karar verme, ve sorumluluk alma becerilerini de geliştiriyorlar. 

Manibux’la anne babaların içi rahat, çocuklar özgür

Manibux anne babalar için çocuklarına anında para gönderip takip edebilecekleri, verdikleri parayı doğru amaçla, doğru miktarda kullandıklarından emin olup kendileri yanlarında olmadığında parasız kalmayacaklarını bildikleri güvenli bir sistem sunuyor. Ailelerin hayatını kolaylaştırırken çocuklara doğru para yönetimi kültürü kazandırıyor, parayı çocuklar ile ebeveynleri arasında tartışma konusu olmaktan çıkartıyor.

Manibux K12 ile okullarda finansal okuryazarlık eğitimi

Manibux K12 ile okullar öğrencilerine finansal okuryazarlığı öğretiyor. Öğrenciler okul içerisinde ve okul dışında kullandıkları Manibux K12 kartları ve mobil uygulaması ile kendi paralarını doğru yönetme becerisini kazanıyor.

Manibux ile kontrol senin elinde.

ANINDA HARÇLIK GÖNDER

Manibux’lı anne babalar 7 gün 24 saat banka kartı ya da kredi kartından anında harçlık gönderebilirler.

PERİYODİK HARÇLIK GÖNDER

Çocuklarına düzenli harçlık alışkanlığı edindirmek isteyen anne babalar periyodik harçlık tanımlayarak ister haftalık, ister aylık olarak harçlık gönderebilirler.

HARÇLIK İSTE, ANINDA GELSİN

Manibux’lılar mobil uygulama üzerinden ailelerinden harçlık isteyebilir, anında hesaplarına geçen parayı kullanabilirler. Üstelik bayram veya özel günlerin coşkusunu akrabalarından harçlık isteyerek kutlayabilirler.

ATM’DEN ACİL PARA ÇEK

Manibux’lılar acil durumlarda yıllık 300TL’ye kadar ATM’den para çekebilirler.

PARA BİRİKTİR, BİRİKİMİNİ YÖNET

Manibux’lılar kartlarına gelen harçlıklarını ister harcarlar, ister hedefleri için biriktirirler. Manibux’ta paranın yönetimi sadece sana ait.

HER YERDE GÜVENLE HARCA

İster online, ister mağazada, Manibux kart içerisinde yüklü harçlık miktarı kadar tüm VISA üye işyerlerinde güvenle kullanılabilir ve asla borçlandırmaz.

KAMPANYALARDAN FAYDALAN

Manibux’lılar kendilerine özel kampanya ve indirimleri takip eder, fırsatları yakalarlar. 

ANLIK İŞLEM BİLDİRİMLERİ

Manibux’lı anne babalar ebeveyn uygulamasını kullanarak çocuklarının kart harcamalarını anlık olarak takip edebilir, harcamalarını limitleyebilirler.

Manibux, çocukların kişisel gelişimlerinde önemli değerler kazandıran destekleyici bir eğitim aracı;

BİLİNÇLİ TÜKETİM

“Önceden her gördüğü oyuncağı ısrarla isteyen 9 yaşındaki oğlum Barış, Manibux’ta harçlık biriktirmeye başladığından beri en çok istediklerini seçip sıraya koyarak her hafta birini kendi parasıyla satın almaya başladı.” Gülay K. (Anne)

SORUMLULUK ALMA

“16 yaşındaki kızım, tüm parasını her ayın ilk haftası harcayıp bitirir, sonra gelip tekrar benden para isterdi. Manibux uygulamasını kullanmaya başladığımızdan beri ona yollanan harçlıkları takip edip biriktirmeye ve bundan çok keyif almaya başladı. Artık ay sonuna kadar idareli kullanmayı biliyor. Geçen ay parasını biraz arttırdı bile.” Seda S. (Anne)

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME

“Tek başına markete bile gitmeye çekinen en küçük kardeşim Mert, artık kendi istek ve ihtiyaçları için markete gidip harcamalarını Manibux kartı ile kendi yapmak istediğini söylüyor. Hepimiz çok şaşkınız.” Nilay Y. (Abla)

KARAR VERME

“Annesiyle beraber kızımız Melisa’ya 11. yaşgünü için ne istediğini sorduk. Bize hediye istemediğini, Manibux uygulamasında kendisine hedef koyduğunu, birikime başladığını, gitmek istediği tenis kursu için ona harçlık yollayarak destek olabileceğimizi söyledi.” Hakan A. (Baba)

PARA YÖNETİMİ

“Oğlum henüz 14 yaşında, kendisine yıllık bütçe hazırlamış. Birikim hedefleri, almak istedikleri, ihtiyaçları… Henüz bu yaşta kendi parasının yönetimi konusunda bu kadar detaycı düşünmesi bizi onun geleceği açısından çok sevindiriyor.” Kadir P. (Baba)

PAYLAŞMA

“3 çocuğumuza da Manibux kartı verip periyodik harçlık bağladık. Daha önce birine aldığımızı diğerinin kıskandığı çok olurdu. Şimdi birinin harçlığı bitince, diğeri kendi parasıyla onun için harcama yapıyor, birbirlerine hediye bile almaya başladılar.” Nilüfer A. (Anne)

Manibux’ın kazanımlarından yararlanmak için sen de aramıza katıl!

Manibux Uygulamasını İndir

Manibux Kartını Satın Al

Manibux kartını sana en uygun satış noktasından al

 

Bültenlerimiz kaliteli içerikle haftada bir kez gönderilir.