Perdigital Kampanya Şartları

Kampanya Detayları 

  1. Kampanya, 27.12.2019 (14:00) – 31.01.2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir.
  3. Kampanya süresince, manibux uygulaması üzerinden kampanya görselini tıklayıp talepte bulunanlar sadece kendilerine özel bir kere mahsus 5 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
  4. Kampanya 200 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
  5. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.comu’dan yapacağınız, Perdigital Bonus Kodu alımları, Vodafone paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
  6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
  7. Manibux ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  8. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından manibux ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
  9. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
  10. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.