Perdigital SSS

  • Perdigital Bonus nedir? Perdigital Bonus, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeniz, Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almanız veya Perdigital Bonus Kodu kullanmanız halinde Perdigital.com hesabınıza “Bonus” adı altında tanımlanan sadakat puanıdır ve Perdigital.com’da bakiye yerine geçer.
  • Perdigital Bonus hangi ürünlerde kullanılabilir? Perdigital Bonus, Perdigital.com’dan yapacağınız, Vodafone ve Türk Telekom TL yüklemeleri, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir.
  • Perdigital Bonus kullanımında herhangi bir sepet veya bonus alt/üst sınırı var mıdır? Hayır. Perdigital Bonus’u kullanabilmeniz için sepetinizdeki tutar toplamının veya bonuslarınızın belirli bir değerin üstünde ya da altında olması gerekmez. Yani, 1 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa, 100 TL Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa kullanabilirsiniz. Ayrıca Perdigital Bonus kullanabilmeniz için sepetinizin toplam tutarı için de bir sınır yoktur. Bir başka deyişle, sepet tutarınız 1 TL ise de 1.000 TL ise de Perdigital Bonus bakiyenizden yararlanabilirsiniz. Örneğin; 10 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz var ise, bu tutarı 1.000 TL’lik alışverişinizde de 1 TL’lik alışverişinizde de kullanabilirsiniz.
  • Perdigital Bonus Kodu nedir? Perdigital Bonus Kodu, karşılığı belirli tutarda Perdigital Bonus’a denk gelen promosyon/hediye kodudur.
  • Perdigital Bonus Kodu nasıl aktive edilir? Perdigital Bonus Kodu’nu kullanacak kişinin öncelikle Perdigital.com’a ÜYE GİRİŞİyapması gerekir. Devamında, BAKİYE YÜKLE > BONUS KODU sayfası ziyaret edilerek Perdigital Bonus Kodu kullanılır. Kod aktive edildiği anda, kodun içerdiği Perdigital Bonus tutarı, kodu kullanan kişinin Perdigital.com hesabına tanımlanır.
  • Perdigital Bonus Kodu’nun kullanım süresi var mı? Evet. Perdigital Bonus Kodu’nun son kullanım tarihi 31.01.2020 23:59’dur.
  • Perdigital Bonus Kodu nakde çevrilebilir mi? Perdigital Bonus Kodu nakde çevrilemez.