EBEVEYNLER İÇİN MANIBUX

Manibux ile Aileler Hep Çocuklarının Yanında

Ebeveynler diledikleri an çocuklarına para göndermenin rahatlığını ve güvenini yaşarken onlara erken yaşta paranın değerini, doğru kullanımını, birikimin önemini ve yardımlaşmayı uygulamalı olarak öğretebilirler.

Manibux, anne babalara çocuklarının finansal ihtiyaçlarını karşılamaları için gerekli tüm araçları sunar.

ANINDA HARÇLIK ALIP GÖNDERME

7 gün 24 saat banka kartı ya da kredi kartıyla anne babalar çocuğunun manibux kartına harçlık gönderebilir.

PERİYODİK HARÇLIK GÖNDERME

Periyodik harçlık tanımlayarak ister haftalık, ister aylık olarak harçlık gönderimi yapılabilir.

ANLIK İŞLEM BİLDİRİMLERİ

Ebeveynler Manibux uygulaması ile çocuklarının harcamalarını anlık olarak takip edebilir, harcamalarını limitleyebilir.

HAFTALIK FİNANSAL İSTATİSTİKLER

Uygulamadaki haftalık ve aylık raporlarla çocukların tüm finansal davranışları istatistiklerle takip edilip incelenebilir.

MAĞAZADA VE ONLINE ALIŞVERİŞ

Manibux kart, kredi ve banka kartlarının geçerli olduğu tüm Mastercard üye iş yerlerinde güvenle kullanılabilir.

MANIBUX FIRSATLARI

Manibux’lılara özel fırsat ve kampanyalardan faydalanabilir, harcarken anında kazanabilirler.

Manibux’lı anne babalar çocuklarını tek bir uygulama içerisinden takip edip ihtiyaçlarına göre tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Harcama Oranları

  • Ada Mutlu 35% 35%
  • Dilek Mutlu 86% 86%
  • Zeynep Mutlu 55% 55%

Bildirimlerle Anlık Takip

Yapılan harcamalar, hedeflerle ilgili son durum, gelen harçlık miktarları; tüm bilgiler uygulama içerisinde eş zamanlı bildirimlerle gelir.

TOPLAM BİRİKİM

450,00 ₺

%

KUMBARADA HEDEFLER İÇİN AYRILAN

DİJİTAL KUMBARA

Aileler, Manibux Dijital Kumbara ile çocuklarını harçlıklarını biriktirmeye teşvik edebilir, kendi gelecekleri için birikim yapma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olabilirler.

Çocuklar, dijital kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını, belirledikleri hedeflerine kolayca aktarabilir, daha kararlı adımlarla hedeflerine ulaşabilirler.

*Hedefler çok yakında aktif olacak.

İhtiyaç duydukları anda çocuklara harçlık göndermek için en hızlı ve güvenli yöntem.

Manibux anne babalar için çocuklarına anında para gönderip takip edebilecekleri, verdikleri parayı doğru amaçla, doğru miktarda kullandıklarından emin olup kendileri yanlarında olmadığında parasız kalmayacaklarını bildikleri güvenli bir sistem sunar.

Ebeveynler Manibux uygulaması ile kayıtlı ödeme yöntemlerini kullanarak çocuklarına anında hızlı ve güvenli bir şekilde harçlık gönderebilirler. Harçlıklar para transferi sırasındaki seçime göre çocukların fiziksel veya sanal Manibux kartlarına, ya da kumbara hesaplarına yatar.

ANLIK HARÇLIK BİLDİRİMLERİ

Ebeveynler acil durumlarda veya çocuklarının her ihtiyacı olduğunda gönderdikleri harçlık taleplerini anında bildirim şeklinde alırlar.

HIZLI VE GÜVENLİ HARÇLIK YOLLAMA

Ebeveynler Manibux uygulaması ile kayıtlı ödeme yöntemlerini kullanarak çocuklarına anında hızlı ve güvenli bir şekilde harçlık gönderebilirler.

ALTERNATİF HESAP VE KART SEÇİMİ

Harçlıklar para transferi sırasındaki seçime göre çocukların fiziksel veya sanal Manibux kartlarına, ya da kumbara hesaplarına yatar.

GÖREVLER

Görevleri tamamlayan Manibux’lı çocukların hem sorumluluk duyguları gelişir hem de ekstra harçlık kazanırlar.

 

Ebeveynler uygulama üzerinden çocuklarına çeşitli görevler vererek hem para kazanmalarını teşvik ederler, hem de çocuklarının sorumluluk alıp tamamlamalarına yardımcı olurlar.

*Görevler çok yakında aktif olacak.

 

Köpeği Yürüyüşe Çıkar

Her Gün 1 Meyve Ye

Kardeşinin Ödevine Yardım Et

GÖREV VER

Ebeveynler Manibux uygulaması üzerinden belirledikleri şartlarla çeşitli görevler oluşturur ve çocuklarına atar.

TAMAMLADIĞINDA ONAYLA

Çocuklar görevleri yerine getirdiklerinde tamamladıklarına dair ebeveyninden onay ister.

EKSTRA HARÇLIK KAZANSIN

Ebeveynler onay verdiğinde görev için tanımlanmış harçlık çocuğun hesabına transfer edilir.

Güvenli ve kontrollü harcama için çocuğuna Manibux kart tanımla.

Manibux’lı ebeveynler Manibux kart sipariş vererek, uygulama içerisinden çocuklarına kolayca tanımlayabilirler. Çocukların yaptığı tüm harcamaları takip edip, kartları kullanıma sınırlayabilir ya da kapatıp açabilirler. Çocuklar para kartına sahip olmanın heyecanını yaşarken, ebeveynlerinin yardımıyla bilinçli harcama yapmayı öğrenirler.

Grafiksel Raporlamayla Tüm Harcama ve İşlemler

Haftalık ve aylık grafiksel raporlamalarla ebeveynler çocuklarının yaptığı tüm harcama detaylarını, birikim ve gelen harçlık bilgilerini rakamsal ve istatistiksel olarak takip ederler.

PARASINI NASIL KULLANDI?

Harcama, biriktirme, kazanma ve paylaşma oranlarının karşılaştırmasıyla çocukların paralarını nasıl kullandığı net olarak takip edilebilir.

HARCAMA DETAYLARI

Nerede, ne kadar harcama yapıldığı, en çok ve en sık harcama yapılan sektörler ve günlere göre harcama miktarları rakamlarla net olarak izlenebilir. 

GELEN HARÇLIK BİLGİLERİ

Ebeveynlerden veya aile yakınlarından gelen harçlıklar, görevlerden kazanılan ekstra paralar… Tüm harçlık bilgileri renkli grafiklerle kolayca takip edilebilir.

Manibux ile ailelerin çocuklarına katabileceği en önemli değerler arasında onların kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak belli başlı yetiler bulunur.

Bilinçli Tüketim

“Önceden her gördüğü oyuncağı ısrarla isteyen 9 yaşındaki oğlum Barış, Manibux’ta harçlık biriktirmeye başladığından beri en çok istediklerini seçip sıraya koyarak her hafta birini kendi parasıyla satın almaya başladı.” Gülay K. (Anne)

Sorumluluk Alma

“16 yaşındaki kızım, tüm parasını her ayın ilk haftası harcayıp bitirir, sonra gelip tekrar benden para isterdi. Manibux kullanmaya başladığımızdan beri harçlıklarını takip edip biriktirmeye başladı. Artık ay sonuna kadar idareli kullanmayı biliyor.” Seda S. (Anne)

Özgüven Geliştirme

“Tek başına markete bile gitmeye çekinen en küçük kardeşim Mert, artık kendi istek ve ihtiyaçları için markete gidip harcamalarını Manibux kartı ile kendi yapmak istediğini söylüyor. Hepimiz çok şaşkınız.” Nilay Y. (Abla)

Karar Verme

“Annesiyle beraber kızımız Melisa’ya 11. yaşgünü için ne istediğini sorduk. Bize hediye istemediğini, Manibux uygulamasında kendisine hedef koyduğunu, birikime başladığını, gitmek istediği tenis kursu için ona harçlık yollayarak destek olabileceğimizi söyledi.” Hakan A. (Baba)

Para Yönetimi

“Oğlum henüz 14 yaşında, kendisine yıllık bütçe hazırlamış. Birikim hedefleri, almak istedikleri, ihtiyaçları… Henüz bu yaşta kendi parasının yönetimi konusunda bu kadar detaycı düşünmesi bizi onun geleceği açısından çok sevindiriyor.” Kadir P. (Baba)

Paylaşma

“3 çocuğumuza da Manibux kartı verip periyodik harçlık bağladık. Daha önce birine aldığımızı diğerinin kıskandığı çok olurdu. Şimdi birinin harçlığı bitince, diğeri kendi parasıyla onun için harcama yapıyor, birbirlerine hediye bile almaya başladılar.” Nilüfer A. (Anne)

Manibux Uygulamasını Hemen İndir

Manibux Kartını Satın Al

Manibux kartını sana en uygun satış noktasından al

Bültenlerimiz kaliteli içerikle haftada bir kez gönderilir.