SIK SORULANLAR

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığını bulamıyorsan bizimle iletişim sayfasından veya WhatsApp hattımızdan yazarak iletişime geçebilirsin.

Manibux Nedir?

MANIBUX NEDİR?

Manibux, ebeveynlerin çocuklarına anında harçlık gönderebildiği, çocukların harçlıklarını biriktirip, güvenle harcama yapabildiği, ailelere finansal bilinç kazandıran bir harçlık yönetim sistemidir.

Manibux, mobil uygulama ve ona entegre çalışan ön ödemeli karttan oluşur. 

Çocuklar Manibux uygulaması ile kendi harçlıklarını özgürce yönetirken, ebeveynler uygulama içerisinden çocuklarını takip ve kontrol edebilirler.

MANIBUX KULLANMAK İÇİN YAŞ SINIRI NEDİR?

Manibux, ebeveynlerin kontrolünde, 18 yaş altı genç ve çocuklara yönelik bir harçlık yönetim sistemidir. 

MANIBUX UYGULAMASI NASIL KURULUR?

iOS ve Android için indirilebilen Manibux uygulaması, önce bir ebeveyn tarafından cep telefonuna indirilip kurulur.

Ebeveyn kendine bir hesap oluşturup çocuğunun bilgilerini girerek bir çocuk profili kaydeder.

Manibux kart bilgilerini girerek, kartı çocuğun profiline tanımlar.

Hesabına bir ödeme aracı kaydettikten sonra çocuğuna harçlık göndermeye başlayabilir.

Ayrıntılı kurulum adımları Uygulama Kılavuzu sayfasından takip edilebilir.

ÇOCUK UYGULAMASI NASIL KURULUR?

Ebeveyn kendine bir hesap oluşturup çocuk profili ekledikten sonra, çocuk profilinde çocuk uygulamasını aktif yapar. Çocuğunun telefon numarasını girer. Çocuğun kendi telefonundan giriş yapabilmesi için bir şifre belirler. Belirlenen şifre çocuğuna sms olarak gider.

Çocuk uygulamayı kendi telefonuna indirdikten sonra sms olarak gelen şifre ile uygulamaya giriş yapar. 

Ayrıntılı kurulum adımları Uygulama Kılavuzu sayfasından takip edilebilir.

MANIBUX KARTIN ÖZELLİĞİ NEDİR?

Manibux kart ön ödemeli bir karttır. Çocuklar Manibux kartlarını, ebeveynlerinin içerisine yükledikleri harçlık miktarı kadar kullanabilirler. Kart eksi bakiyeye düşmez, asla borçlandırmaz. 

Kart aidatı ve banka komisyonu yoktur.

Çocuklar Manibux kartlarını banka / kredi kartı geçen her yerde, internette ve yurtdışında güvenle kullanabilirler.

Ebeveynler çocuklarının Manibux kartlarıyla yaptıkları tüm harcama ve işlemleri uygulama içerisinden takip edebilir, dilediklerinde kartın kullanımını kısıtlayabilir veya kapatabilirler.

Manibux kart sadece ebeveyn tarafından Manibux uygulaması içerisinden çocuğa tanımlanıp aktif edilebilir. 

Manibux kart çocuklara ve gençlere yönelik birçok markada çeşitli oranlarda indirimli alışveriş imkanı sunar.

MANIBUX'IN BENZER ÖN ÖDEMELİ KARTLARDAN FARKI NEDİR?

Manibux kart, ebeveynlerin kontrolünde, 18 yaş altındaki genç ve çocukların kullanımına özel ön ödemeli bir harçlık kartıdır. Çocuklara finansal okur yazarlığı uygulamalı olarak öğreten Manibux harçlık sisteminin bir parçasıdır.

Manibux kart, sadece ebeveynler tarafından uygulama içerisinde çocuklara tanımlanıp aktif edilebilir. Ebeveynler çocuklarının tüm Manibux kart işlem ve harcamalarını uygulama içerisinden takip edebilirler.

Manibux kartın kullanım kısıtlamaları 18 yaş altı çocuklara uygun olacak şekilde regüle edilmiştir. Manibux karta sadece ebeveynler ve yakın akrabalar harçlık gönderebilirler.

BİR EBEVEYN HESABINA KAÇ ÇOCUK VE KART TANIMLANABİLİR?

Bir ebeveyn kendi hesabı üzerinden en fazla 5 çocuk ve toplamda aynı anda aktif 5 fiziksel, 5 sanal kart tanımlayabilir. 

MANIBUX'IN EBEVEYNLER İÇİN AVANTAJLARI NELERDİR?

-Ebeveynler çocuklarına hızlı ve güvenli bir şekilde harçlık yollayabilir, harçlıklarını nasıl kullandıklarını ve yaptıkları işlemleri anlık olarak takip ve kontrol edebilirler.

-Kontrollerindeki Manibux kartları ile çocuklarına bilinçli harcama yapmayı öğretebilirler.

-Manibux kumbara ile çocuklarına kendi gelecekleri için birikim yapma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olabilirler.

-Anlık bildirimlerle tüm çocuklarını tek bir uygulama içerisinden takip edip, ihtiyaçlarına göre tüm finansal işlemleri yapabilirler.

-Haftalık ve aylık finansal raporlamalarla çocuklarının tüm finansal davranışlarını takip edebilir ve onları yönlendirebilirler.

-Uygulama üzerinden çocuklarına görevler vererek hem ekstra harçlık kazanmalarını sağlayabilir hem de sorumluluklar alıp tamamlamalarını teşvik edebilirler.

-Çocuklarına erken yaştan paranın değerini, doğru kullanımını, bilinçli harcamayı, birikimi ve yardımlaşmayı uygulamalı olarak öğretebilirler.

MANIBUX'IN ÇOCUKLAR İÇİN AVANTAJLARI NELERDİR?

-Çocuklar ihtiyaç duyduklarında uygulama aracılığı ile kolayca ebeveynlerinden ve akrabalarından harçlık isteyebilirler. Gönderilen harçlıklar anında Manibux kart veya kumbara hesaplarına yatar.

-Banka ve kredi kartı geçen her yerde ve internette güvenle kullanabildikleri Manibux kartları ile bakiyelerindeki harçlık kadar özgürce ve güvenle harcama yapabilirler.

-Hayalleri için hedefler belirleyip dijital kumbaralarında harçlıklarını biriktirebilir, birikim yapma alışkanlığı kazanırlar.

-Ebeveynlerinin verdiği görevler ile sorumluluk alıp ekstra para kazanmayı öğrenirler.

-Birikimleri ile yardım kurumlarına bağış yaparak çevrelerine ve topluma katkıda bulunur, paylaşmayı öğrenirler.

-Uygulama içerisinde paralarını yönetirken tamamladıkları görevlerden, ulaştıkları hedeflere kadar birçok işlemden hediye biletleri ve indirim kuponları kazanırlar.

MANIBUX NAKİT HARÇLIĞIN YERİNE GEÇER Mİ?

Nakit parayla verilen harçlık çocuklarda para bilincini geliştirmek ve kendi harcamalarının sorumluluğunu kazandırmak için temeldir. Özellikle erken yaşlarda bu bilinci öğretmek, çocuk için gelişimin önemli bir parçasıdır.

Ancak çocukların yaşları ilerledikçe yanlarına verdiğimiz nakit paranın miktarının da artması gerekmektedir. Yanlarında yüklü miktarda para bulundurmaları çocuklarımızı dışarıdan gelecek tehlikelere açık hale getirecek, kaybolma ve çalınma durumlarında kayıp daha çok olacaktır.

Ayrıca çocuklar belli bir yaştan sonra Internetten de alışveriş yapmaya başlarlar. Böyle durumlarda harçlık olarak verilen nakit para onlara yetmez, ebeveynlerinin kredi kartlarını kullanmak isterler.

Çocuklar ebeveynlerinden uzaktayken paraları bittiğinde anında nakit harçlık gönderilemez fakat Manibux uygulaması üzerinden ebeveynler çocuklarının Manibux kartlarına 7/24 harçlık gönderebilirler.

Manibux Kart ve Hesaplar

MANIBUX KART NEREDEN ALINIR?

Manibux kart çeşitli mağaza ve satış noktalarından alınabileceği gibi internet üzerinden de sipariş edilebilir. Güncel satış kanallarına Kart Sipariş sayfasından ulaşabilirsiniz.

MANIBUX KART ÇOCUĞA NASIL TANIMLANIR?

Manibux uygulaması telefona indirilir ve bir ebeveyn hesabı oluşturulur. Çocuk bilgileri girilerek hesaba bir çocuk profili eklenir. Mastercard logolu Manibux kartlarda kart bilgileri girilir, Visa kartlarda Manibux kartın barkod numarası girilir. Kimlik doğrulamasından sonra kart çocuğa tanımlanır.

MANIBUX KARTIN ŞİFRESİ NEDİR?

Manibux Visa kartlarda kart şifresi, kart ilk aktive edildiğinde kartın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasının son 4 hanesidir. Manibux Mastercard’larda kart şifresi, kart tanımlama sırasında ebeveyn tarafından belirlenir.

MANIBUX KART NERELERDE GEÇER?

Manibux kart MASTERCARD ve VISA üye tüm yurtiçi ve yurtdışı işyerleri ve internette geçer, güvenle kullanılabilir. 

MANIBUX KART KAYBOLURSA VEYA ÇALINIRSA NE YAPMAK GEREKİR?

Kayıp ve çalıntı durumlarında uygulama içerisinden kart kullanıma kapatılmalı,  0 541 760 15 13 numaralı Manibux Whatsapp hattına mesaj atılarak veya yeni Manibux kartlar için 0216 706 22 66 numaralı Çağrı Merkezi aranarak kart iptal edilmelidir. Kart içerisinde bulunan bakiye yeni Manibux karta yüklenecektir.

MANIBUX KART KAYBOLDUĞUNDA İÇİNDEKİ YÜKLÜ BAKİYEYE NE OLUR?

Manibux kart kaybolduğunda kartın içerisinde yüklü olan bakiye yine aynı kişiye ait başka bir Manibux karta, sanal karta veya kumbara hesabına aktarılabilir.

MANIBUX SANAL KART NASIL OLUŞTURULUR?

Manibux uygulaması üzerinden bir çocuk profili oluşturduktan sonra, eğer varsa çocuğa önce fiziksel Manibux kart tanımlanır, sonra Sanal kart oluşturma adımında tek bir tuşla anında sanal kart oluşturulabilir.

Fiziksel Manibux kart henüz tanımlı olmasa da ebeveynler anında çocuklarının sanal kart hesaplarına harçlık göndermeye başlayabilirler. Çocuklar da sanal kartlarıyla internette güvenle harcama yapabilirler.

MANIBUX SANAL KART NASIL KULLANILIR?

Çocuklar uygulamadaki “kartlarım” ekranında bilgileri görülen sanal kartlarını internette güvenle kullanabilirler.

Ebeveynler Manibux sanal kartı çocuklarına gönderdikleri harçlığın yatacağı hesap olarak seçebilirler.

MANIBUX DİJİTAL KUMBARA NEDİR?

Dijital kumbara, çocukların harçlıklarını biriktirebildikleri bir kumbara hesabıdır.

Çocuklar kendilerine hedefler belirleyerek, kumbarada biriken paralarını hedeflerine aktarabilir ve birikimlerini kolayca yönetebilirler. 

ÇOCUĞUN KART VEYA HESABINA NASIL HARÇLIK GÖNDERİLİR?

Ebeveynler Manibux uygulamasında kayıtlı olan banka veya kredi kartları ile harçlık gönderirken, paranın yatacağı hesap olarak çocuğunun Manibux kartını, sanal kartını veya kumbara hesabını seçebilir.

Çocuklar akrabalarından harçlık istediklerinde, talepleri sms aracılığıyla akrabasına iletilir. Akrabası sms olarak gelen harçlık mesajında yer alan linke tıkladığında, harçlık yollama sayfasına yönlendirilir. Buradan harçlık miktarı ve ödeme aracı bilgileri girilerek kolayca ve 3d secure ile güvenli bir şekilde harçlık gönderilebilir.

MANIBUX KART VE HESAPLAR ARASI PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR?

Çocuklar Manibux uygulaması içinde harçlıklarını yönetirken, Manibux kart, sanal kart, kumbara hesabı ve hedefleri arasında para transferi yapabilirler. 

İlgili kart veya hesabın ekranında “para transfer et” butonuna tıklayarak, açılan transfer ekranında hangi karttan/hesaptan hangi karta/hesaba transfer yapacaklarını seçer ve transfer miktarını girerek işlemi kolayca gerçekleştirirler.

MANIBUX HESAP VEYA KARTI NASIL KAPANIR?

Manibux kart, sanal kart, kumbara hesabı ve kullanıcı hesapları sadece ebeveynler tarafından kapatılabilir. Kapama işlemleri ilgili kart veya hesap bilgileri ekranından, whatsapp hattından iletişime geçerek veya çağrı merkezinden yapılabilir. 

Üyelik, Ücret ve Limitler

HESAP AÇMAK VE ÇOCUK TANIMLAMAK ÜCRETLİ MİDİR?

Manibux uygulamasında ebeveyn hesabı oluşturup, hesaba çocuk tanımlamak tamamen ücretsizdir. 

MANIBUX ÜYELİĞİ NASIL OLUŞTURULUR?

Manibux iOS veya Android uygulaması cep telefonuna indirilerek 18 yaşından büyük bir ebeveyn tarafından kimlik bilgileri girilerek kolayca hesap oluşturulabilir.

Hesap oluşturulduğunda ücretsiz “manibux standart” üyeliği başlamış olur.

MANIBUX ÜYELİK ÇEŞİTLERİ VE AVANTAJLARI NELERDİR?

“Manibux Standart”, “Manibux Limitsiz” ve “Manibux Pro” olarak 3 çeşit üyelik modeli bulunur.

“Manibux Standart” üyelik ücretsizdir. Ayda harçlık gönderimi 1 veya 2 defayı geçmeyen ebeveynlerin tercih ettiği üyelik modelidir. Harçlık gönderimi başına işlem bedeli alınır. Banka komisyonu alınmaz.

“Manibux Limitsiz” modelinde aylık üyelik ücreti alınır. Ay boyunca 2’den fazla harçlık gönderimi yapan veya çok çocuklu aileler için uygun bir modeldir. Tüm çocuklara sınırsız sayıda ücretsiz harçlık gönderilebilir. Gönderim başına banka komisyonu alınmaz. 

Yakında tüm özelliklerin yayına girmesi ile “Manibux Pro” üyelik modeli aylık ve yıllık ödeme seçenekleri aktif olacaktır. Ay boyunca sınırsız harçlık gönderimi yapıp Manibux uygulamasında kumbara, hedefler ve görevler gibi tüm fonksiyonlardan faydalanmak isteyen aileler için en uygun model olup, harçlık gönderimi başına işlem ücreti ve banka komisyonu alınmayacaktır.

HARÇLIK GÖNDERİMİ İÇİN ÜCRET VE KOMİSYON ORANI NEDİR?

“Manibux Standart” üyeliğinde harçlık gönderimi başına işlem ücreti alınır. Güncel ücretler Üyelik Modelleri sayfasından takip edilebilir.

Diğer aylık üyeliklerde ise işlem ücreti alınmaz.

Harçlık gönderiminde banka komisyonu yoktur.

OTOMATİK HARÇLIK TANIMLAMA ÜCRETLİ MİDİR?

Otomatik harçlık tanımlama özelliği tüm üyelik modellerinde ücretsizdir. Ebeveynler istedikleri miktarlarda haftalık veya aylık harçlık tanımlayarak, çocuklarına düzenli harçlık gönderimini sağlayabilirler.

MANIBUX KART VE HESAPLAR ARASI PARA TRANSFERLERİ ÜCRETLİ MİDİR?

Çocukların kendi uygulamalarında Manibux kart, sanal kart, kumbara hesabı ve hedefleri arasında yaptıkları tüm para transferleri ücretsizdir.

HARÇLIK TRANSFER LİMİTİ NE KADARDIR?

Ebeveynlerin çocuklarının kartlarına veya kumbara hesaplarına tek seferde yollayabilecekleri en fazla harçlık limiti 500TL’dir.

Harçlık transfer limiti Manibux WhatsApp hattından iletişime geçilerek arttırılabilir.

MANIBUX KART BAKİYE LİMİTİ NE KADARDIR?

Manibux kartın standart bakiye limiti 2750TL’dir.

Kart limiti Manibux WhatsApp hattından iletişime geçilerek kimlik doğrulama ile arttırılabilir.

KUMBARA HESABI BAKİYE LİMİTİ NE KADARDIR?

Manibux Dijital Kumbara hesabının bakiye limiti 2750TL’dir.

Kumbaranın bakiye limiti Manibux WhatsApp hattından iletişime geçilerek arttırılabilir.

ATM PARA ÇEKME LİMİTİ NEDİR?

Her Manibux’lı çocuk için yıllık ATM’den acil durum para çekme limiti 500TL’dir.

LİMİT ARTTIRMA NASIL YAPILIR?

Limit arttırma, Manibux WhatsApp hattından iletişime geçilerek kimlik doğrulama ile yapılabilir.

Manibux Uygulaması

HEDEF OLUŞTURMA VE KUMBARADAN PARA TRANSFERİ

Çocuklar Manibux uygulamasında satın almak ya da yapmak istedikleri fakat bütçe gerektiren çeşitli istekleri için kendilerine hedefler oluşturabilirler.

Hedefleri için tarih ve biriktirmeleri gereken miktarı belirlerler.

Kumbaralarında biriken harçlıklarını hedeflerine aktararak bölüştürür, gerekirse hedefleri arasında para transferi yaparlar.

Böylece birikimlerini kolayca yönetebilir ve hedeflerine planlı adımlarla ulaşabilirler.

ÇOCUKLARA GÖREV ATAMA

Ebeveynler Manibux uygulamasında çocuklarına kişisel gelişimlerini destekleyip sorumluluk duygularını geliştirecek çeşitli görevler vererek ekstra harçlık kazanmalarını sağlayabilirler.

Böylece çocuklar para kazanma duygusunu tadarken, sorumluluk alıp verilen görevi tamamlama alışkanlığı da kazanmış olurlar.

Bir ebeveyn görev oluştururken görevin süresini ve görev tamamlandığında çocuğunun kazanacağı paranın miktarını belirler. Çocuk görevi tamamladığında uygulama üzerinden ebeveyninden onay ister. Ebeveyni onayladığında kazandığı para hesabına transfer edilir.

YARDIM KURULUŞLARINA BAĞIŞ

Çocuklar uygulama üzerinden çeşitli yardım kuruluşlarına güvenli şekilde bağış yapabilirler.

Birikimlerinden ufak paylar ayırarak paylaşmayı öğrenen çocuklar, önem verdikleri konularda faaliyet gösteren kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, onlara desteklerini Manibux uygulaması içinden kolayca verebilirler.

ÇOCUKLARIN HARCAMALARINI ANLIK TAKİP

Ebeveynler Manibux uygulaması üzerinden çocuklarının nerede ne zaman ne kadar harcama yaptığını anlık gelen bildirimlerle ve uygulamada yer alan Manibux kart ve sanal kart işlemleri ekranlarından kolayca takip edebilirler.

OTOMATİK HARÇLIK TANIMLAMA

Ebeveynler Manibux uygulamasında çocuklarına düzenli harçlık gönderimi sağlamak için haftalık veya aylık miktar belirleyerek, otomatik harçlık tanımlayabilirler.

Otomatik harçlık özelliği, hem harçlık gönderiminin unutulmasının önüne geçer hem de kendilerine düzenli gelen harçlık sayesinde çocuklar daha planlı bütçe yapıp paralarını daha iyi yönetebilirler.

HARÇLIK İSTEME VE ANINDA HARÇLIK GÖNDERİMİ

Manibux uygulamasıyla çocuklar ihtiyaç duydukları her an ve acil durumlarda kolayca ebeveynlerinden harçlık isteyebilirler. 

Harçlık istekleri ebeveynlere anlık bildirim olarak gider. Ebeveynler uygulamada tanımlı olan kredi veya banka kartlarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde çocuklarına harçlık gönderebilirler. 

Harçlığın yatacağı hesap olarak Manibux kart, sanal kart veya çocuğun kumbara hesabını seçebilirler. Kart veya kumbara hesabına gelen harçlık çocuklar tarafından anında kullanılabilir.

AKRABADAN HARÇLIK İSTEME

Çocuklar Manibux uygulaması içerisinden akrabalarından bayram harçlığı, doğumgünü harçlığı veya acil durumlar için kolayca harçlık isteyebilirler.

İstedikleri harçlık miktarını yazdıktan sonra harçlık istekleri mesaj veya e-posta gibi seçtikleri yöntemle akrabaya iletilir.

Akraba ise gelen mesajdaki linke tıklayarak açılan harlık ödeme sayfasında ödeme aracı bilgilerini girer ve 3d secure aracılığıyla güvenli ve kolay bir şekilde harçlık gönderimini yapar.

FİNANSAL RAPORLAMA

Uygulama içerisinde haftalık ve aylık raporlamalar şeklinde yer alan finansal istatistikler ile ebeveynler ve çocuklar yapılan tüm harcama, birikim, kazanç ve paylaşımlarla ilgili bilgileri rakamlar ve yüzdelerle kolayca takip edebilirler. 

Ebeveynler bu raporlamalarla çocuklarının genel finansal alışkanlıklarını gözlemleyerek gerekli yönlendirmeleri daha kolay yapabilir, çocuklar ise yaptıkları tüm işlem ve harcamaları oran ve grafiklerle görüp ölçebilir ve para yönetimi konusunda daha hızlı bilinçlenme ve kendilerini geliştirme fırsatı yakalayabilirler.

FIRSAT BİLETLERİ

Manibux çocuklara ve gençlere yönelik birçok marka işbirliği ile Manibux’lılara özel kampanya ve indirim fırsatları sunar.

Manibux’lı çocuklar paralarını yönetirken tamamladıkları görevlerden, ulaştıkları hedeflere kadar birçok işlemden özel fırsatlar kazanırlar.

Uygulama içerisinde yer alan tüm kampanyalar, fırsat biletleri ve indirim kuponları olarak çocuklar ve ebeveynler tarafından Manibux kart ile kullanılabilir.

Manibux K12

MANIBUX K12 NEDİR?

Manibux K12 Türkiye’nin ilk harçlık uygulaması destekli okul kartıdır.

Öğrenciler Manibux K12 kartlarını hem okul içerisinde kantin dahil her yerde hem de okul dışında kullanabilirler. Manibux K12, Manibux uygulaması ile entegre çalışır. 

Öğrenciler Manibux K12 kartları ve Manibux uygulaması ile kendi paralarını yönetmeyi öğrenirken, finansal okur yazarlık tecrübesi de elde ederler. 

MANIBUX K12 KARTIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Manibux K12 ile okul kantinlerine yerleştirilen ödeme sistemi aracılığıyla nakitsiz ödeme yapılabilir.

-Okul mağaza ve satış yerlerinde aynı ödeme sistemi ile Manibux K12 kart kullanılarak alışveriş temassız olarak yapılabilir.

-Okullara özel logolu basımı ile Manibux K12 kartı, okul giriş çıkışlarında kimlik kartı olarak kullanılabilir.

-Manibux K12 kartı, okul içerisinde öğrencilerin konum tespiti için de kullanılabilir.

MANIBUX K12 KARTI NASIL ALINIR?

Manibux K12 kartları, Manibux’ın işbirliği yaptığı okullarda kantin ve yemekhanede, okul giriş çıkışlarında ve okul içi alışverişlerde kullanılacak şekilde her öğrencinin kimliğine özel tanımlanarak dağıtılır.

OKUL HESABI NEDİR?

Ebeveynler çocuklarının Manibux K12 kartlarına okul harçlığı yollayacakları zaman, harçlığın yatacağı hesap olarak “Okul Hesabı”nı seçerler.

Öğrenciler, okul hesabına yatan harçlıklarını sadece okul içerisinde kantin, yemekhane gibi yerlerde bulunan Manibux’a özel POS cihazlarında kullanabilirler.

Böylece çocuklar genel harçlıkları ile okul harçlıklarını karıştırmaz ve para hesabını daha kolay yapıp harçlıklarını daha iyi yönetebilirler. 

EBEVEYNLER OKUL HESABINI NASIL TAKİP EDEBİLİRLER?

Ebeveynler Manibux uygulamasında, Manibux K12 kartın okul hesabına tıklayarak çocuklarının okul içinde yaptığı tüm harcamaları, harcama miktarını, tarih ve saatini görebilirler. 

MANIBUX K12'NİN FİNANSAL OKUR YAZARLIK EĞİTİMİNE KATKISI NEDİR?

Finansal okur yazarlık, günümüzde her bireyin sahip olması gereken temel yetkinliklerden biri haline gelmiştir.

Manibux bugüne kadar çeşitli okullarla yaptığı K12 işbirlikleri ile yaklaşık 80.000 öğrencinin finansal okur yazarlığı uygulamalı olarak deneyimlemelerini sağlayarak, para yönetiminde başarılı, etik, güçlü bireyler yetiştirilmesine katkı sağlamıştır.

Manibux Uygulamasını Hemen İndir

Manibux Kartını Satın Al

Manibux kartını sana en uygun satış noktasından al

Bültenlerimiz kaliteli içerikle haftada bir kez gönderilir.