Manibux kartı nerelerde kullanılabilir?

Manibux, internet ve mağazalarda geçen Türkiye’nin ilk harçlık kartıdır. Satış noktalarından aldığınız manibux’ınız, indirdiğiniz uygulamayla aktifleşir ve harçlık yükleme sonrasında hemen kullanıma hazır hâle gelir. İş birliği okullarımız aracılığıyla temin edilen manibux ise anlaşmalı okullara özel kapalı devre yükleme alternatifi sunar. Bu özellik sayesinde çocuğunuz manibux kartıyla okul içinde ya da okul dışında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

manibux’la dünyanın yer yerinde güvenli alışveriş

Çocuklarınız manibux kartlarıyla dünyanın her yerinde Mastercard, Visa ve Troy garantisiyle güvenli alışveriş yapabilir. 8–18 yaş aralığındaki herkes manibux’a yüklenen harçlıklarını nakit paraya ihtiyacı olmadan internet, mağaza, restoran, kitabevleri, eğlence merkezleri, market, taksi gibi pos cihazı bulunan her yerde kullanma şansı elde eder; manibux’a özel indirim ve avantajlar ile kendilerini ayrıcalıklı hisseder. Çocuğunuz güvenli bir şekilde harçlığını yönetmesi adına manibux sadece tekel bayii, bahis ve kuyum yerlerinde kullanılamaz.

Türkiye’de 30 bini aşkın çocuk manibux’lı

Harçlıkların güvenli bir şekilde harcanılmasını ve ebeveynler tarafından takip edilmesini sağlayan manibux, üç sene gibi sıra bir sürede 30 bini aşkın kullanıcıya sahip. Bahçeşehir, Eyüpoğlu, Vizyon ve TİNK kolejlerinin yanı sıra Kabataş Lisesi’nin öğrencileri de artık manibux kartını dilediği her yerde kullanabiliyor. Okul iş birliği dâhilinde manibux’a sahip olan bu öğrenciler, tercihe dayalı olarak anne babalarının kapalı devre yüklemeyle gönderdikleri harçlarını okul içi kantin ve mağazalarda harcayabilir. Temassız ödeme ile anında tahsilat yapılan bu sistemde, herhangi bir banka pos cihazına gerek duyulmamaktadır. Ayrıca manibux’lı çocuklar, anne veya babalarının tercihine göre bu kartı, ayrı bir hesapta tutulan bakiye sayesinde okul dışında alışverişlerinde de kullanabilmektedir. Okula özel bir tasarımla öğrencilerinin isimlerinin yazılı olduğu manibux, aynı zamanda okul kimlik kartı olarak da kullanılabiliyor.

Karar verenler için hemen belirtelim: n11 ve D&R satış noktalarından manibux harçlık kartınızı temin edebilir, manibux’lı olmanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

Manibux ailesi olarak şimdiden sağlıklı ve keyifli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamanızı dileriz.

Skills

,

Posted on

15/05/2020